Bursa Uludağ Universitetinin nümayəndələri ilə işgüzar görüş keçirilib
30 avqust 2024-cü il tarixində Bursa Uludağ Universitetinin Texnologiyaların Transferi Ofisinin direktoru Recep Eren, direktorun köməkçisi Nihal Sağlam ilə Texnologiyaların Kommersiyalaşdırılması və Transferi Mərkəzinin rəhbərliyi arasında görüş keçirilib.
Görüşdə Mərkəzin və Transfer Ofisinin fəaliyyəti ilə bağlı ətraflı məlumat verilib. Ölkəmizdə və Türkiyədə texnologiyaların kommersiyalaşdırılması və transferi sahəsinin cari vəziyyəti və inkişaf perspektivləri ilə bağlı məlumat mübadiləsi aparılıb, potensial əməkdaşlıq imkanları müzakirə edilib.

A business meeting was held with the representatives of Bursa Uludağ University
On August 30, 2024, a meeting was held between Recep Eren, Director of the Technology Transfer Office of Bursa Uludağ University, and his assistant Nihal Sağlam, with the management of the Technology Commercialization and Transfer Center.
During the meeting, detailed information was shared about the activities of the Center and the Transfer Office. An exchange of information took place regarding the current situation and development prospects of technology commercialization and transfer in both Turkey and our country, and potential collaboration opportunities were discussed.